Ivana Fic Tomanová

Jsem maminkou dvou dětiček, díky mému muži mám příjmení Fic, které patří ke mně od roku 2013. Starám se o naše hosty, ubytování a sklepy. S radostí, ale momentálně jen příležitostně i o vinice. Vinice, mechaniku a techniku má pod palcem můj tat´ka. Jsem také předsedkyně (předseda) zapsaného spolku Vinaříček v Moravské Nové Vsi.
DSC_0483             Před lety jsem vystudovala střední vinařskou školu ve Valticích, kde jsem si rozšířila své základní znalosti získané od otce z oblasti vinohradnictví a vinařství. Dále jsem navázala studiem na vysoké škole – Mendlova Univerzita v Brně, fakulta Zahradnictví v Lednici. Toto studium bylo pro mě nejpřínosnější v oblastech chemie a biologie, díky kterým jsem lépe pochopila procesy probíhající při výrobě a skladování vína.
V roce 2006 jsem absolvovala degustační inspektorské zkoušky v Brně. Ve svém volném čase ráda navštěvuji vinaře po celém světě, ráda zde poznávám různé styly výroby vína a inspiruji se ve svém dalším odborném rozvoji.  Jsem tu pro Vás již od září roku 2002. Přeji Vám krásné dny a hezké večery  s našim vínem.  Potkáte se i s jinými členy naší rodiny.

            Na zdraví  Iva & spol.

Vinaříček

Naše vinařství můžete navštívit od března do první poloviny prosince . Rádi Vám nabídneme naše víno na milých akcích mezi sklepy, které pořádá spolek Vinaříček, jehož jsme zakládajícím členem.
960271_547741095278160_1862074895_n